Zimné plachty

 Zimné plachty sú určené na prekrytie bazénov mimo sezónu. Predstavujú dokonalú ochranu pred nečistotami ako lístie, konáre a iný organický materiál. Dizajn aj kvalita ochranných plácht sú dôsledkom 40-ročnej práce a s tým súvisiacich skúseností. Svedčí to aj o neustálych inováciách a vylepšeniach. Životnosť zimných plácht presahuje až 20 rokov.

Zimné plachty určené pre bazény a ich výhody

Výhodou ochrannej plachty je, že je priamo prispôsobená na váš bazén, na jeho rozmery a aj na jeho okolie. Plachta sa vyrába tak, aby po celom obvode presahovala 30 cm a mohla sa ukotviť príslušným spôsobom. Je teda prispôsobená na váš aktuálny bazén a slúži ako bariéra voči lístiu a nečistotám, avšak čo je veľmi dôležité, plachta prepúšťa dažďovú vodu. Tá sa teda nehromadí na povrchu a zbytočne plachtu nezaťažuje (a hlavne nezamŕza v zimnom období). Ďalším pozitívom je, že je ľahko uskladniteľná, jednoducho sa zloží ako akákoľvek iná plachta. Jej materiál je vysokoodolný voči oderu, čo svedčí o vysokej kvalite látky.zimné plachty

Zimné plachty sa vyrábajú s rôznymi spôsobmi ukotvenia podľa terénu, ktorý sa v okolí bazéna nachádza. Môže ísť o trávnik, betón, dlažbu aj terasovú dosku. Plachta sa vyrába aj v prevedení Super Deluxe, ide o kvalitnejší model, ktorého súčasťou sú vystužené popruhy. Tie sa nachádzajú po celom povrchu plachty a to priečne aj pozdĺžne v rozostupoch cca. 1 – 1,5m od seba. Tejto vzdialenosti zodpovedajú aj kotvy uchytené do terénu. Ako sme spomínali, plachta sa vyrába s presahom 30 cm po celom obvode tak, aby sa prekryla palubovka aj kraj bazéna. Kvalitné popruhy držia látku silno napnutú, sú vysoko odolné aj voči vetru.

Materiál zimnej ochrannej plachty je charakteristický pevným tkaným materiálom, ktorý je vysoko odolný voči UV žiareniu. To napomáha tomu, aby sa kvalita látky nemenila a vydržala čo najdlhšie. Čo sa týka farby, plachta je v zeleno-čiernom prevedení a aj popruhy po obvode sú tejto farby.

Montáž ani demontáž zimnej ochrannej plachty je nekomplikovaná a nevyžaduje si služby odborníka.

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o