Vírivky

Vírivky často označované aj ako hydromasážne bazény, či „jacuzzi“ sú unikátnym miestom na váš relax a oddych. Potrebujete sa zregenerovať po namáhavom fyzickom výkone? Túžite po masáži stuhnutých svalov, ktoré sú výsledkom sedavého zamestnania? Tak máme pre vás riešenie! Naše vírivky! Ktoré okrem svojej funkcie masáže sú atraktívnym miestom na strávenie spoločných chvíľ s rodinou či priateľmi. Naše vírivé vane sú totiž určené až pre 6 osôb.

vírivkyPri výbere vírivky treba zvážiť veľkosť a funkcie jednotlivých modelov. Hlavnými typmi vírivých váň sú vane s vodnými tryskami a vane so vzduchovými tryskami, prípadne ich kombinácie. Aj keď oba druhy trysiek fungujú na inej báze, majú rovnaké poslanie a to masáž a relaxačný zážitok pre užívateľa. Vzduchové trysky fungujú tak, že množstvo trysiek nahrieva vzduch a vypúšťa ich do masážnej vane, kde sa vytvárajú vzduchové bubliny. Vodné trysky sú väčšie, vypúšťa sa z nich prúd vody vo vysokých rýchlostiach. Môžete trysky otáčať aj v rôznych smeroch a nasmerovať ich na požadované svalstvo.

Vírivé vane sú k dispozícii v širokej škále veľkostí a tvarov.  Naše vírivky majú štvorcový, obdĺžnikový alebo okrúhly dizajn. V prvom rade je asi najdôležitejšie zvážiť veľkosť priestoru, ktorý máme k dispozícii. Či už je to vonkajšia terasa, kúpeľka, alebo iný priestor.
Hydromásažne vane v našej ponuke majú rôzne veľkosti, od 194 cm do 230 cm, pre rôzny počet osôb. Pri každej vírivke je uvedené, koľko má miest na sedenie a koľko na ležanie. Napríklad vaňa Athena má kapacitu 2 osôb s veľkými pohodlnými ležadlami. Nájdete však v ponuke aj vírivky, ktoré poskytujú rôzne kombinácie ležadiel a sedadiel, ako vírivka Beatrice, ktorej súčasťou sú 2 ležadlá alebo 4 miesta na sedenie. Najjednoduchšou a cenovo najprístupnejšou je hydromasážna vaňa Helios okrúhleho tvaru, s priemerom 198 cm so 4 miestami na sedenie. Svojimi 19 vodnými tryskami je však vysoko výkonná a zaručí požadovaný relax. Najluxusnejším modelom je vaňa Electra a Eurydice, majú štvorcový tvar s rozmerom 230x230cm, hĺbkou 96 cm. Okrem rozmeru je nadštandardné aj technické vybavenie a to 70 vodných a 20 vzduchových trysiek. Súčasťou našich víriviek je aj osvetlenie LED, ktoré vytvára tú správnu atmosféru.

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o