IQ riadenie bazéna

IQ riadenie bazéna predstavuje unikátnu technológiu dodávanú spoločnosťou Delfino, ktorá slúži na ovládanie keramického bazéna, ako aj jeho príslušenstva na diaľku. Riadenie bazéna prostredníctvo IQ systému je veľmi pohodlné, nakoľko prebieha prostredníctvom mobilnej aplikácie určené pre platformy Android, ako aj iPhone. Komfortne si tak nastavíte napríklad ohrev vody v keramickom bazéne či na mobilnom telefóne, alebo tablete. IQ riadenie bazéna je kombinované s manuálnymi zásahmi, a je plne automatické.

IQ riadenie bazéna
Riadenie bazéna mobilnou aplikáciou

Výhody IQ riadenia bazéna

Veľkou výhodou je teda možnosť nastavovania parametrov keramického bazéna na diaľku. Či už ste v zahraničí, alebo ďalej od domova, môžete bezproblémov skontrolovať, alebo nastaviť vlastnosti vášho keramického bazéna.

Ovládanie keramického bazéna mobilnou aplikáciou je veľmi jednoduché a prehľadné. Daná aplikácia poskytuje veľmi užitočné informácie, ku ktorým sa bežne užívateľ bazénu nedostane. Ide najmä o chemický rozbor vody, ako aj analýza technológií, čím si skutočne viete skontrolovať, či voda vo vašom bazéne je taká, že spĺňa najvyššie parametre a to štandard pitnej vody.

Vďaka tejto technológii sa minimalizuje množstvo chemických častíc vo vode keramického bazéna, čím prispievate k ochrane životného prostredia.

Tento systém je veľmi dobre kombinovaný so systémom samočistenia Vantage, ktorú naša spoločnosť taktiež dodáva v rámci príslušenstva keramických bazénov. Ide o nadčasový systém určený pre karbón keramické bazény od spoločnosti Delfino, vďaka ktorému vám odpadnú starosti s čistením bazéna. Nečistoty sa vyplavujú z bazéna automaticky, a môžete tak zabudnúť na čistenie vysávačom. Taktiež ušetríte množstvo finančných prostriedkov na výmenu vody v bazéne. Nestane sa vám nepríjemná situácia, že po viacdňovom výlete, alebo dovolenke sa vrátite do svojho domova a namiesto vody v bazéne máte “bačorinu” plnú chrobákov a nečistôt.

Tieto systémy sú určené pre karbón keramické bazény, a nerezové bazény a predstavujú technologický vrchol na svetovom trhu bazénov. Je to výsledok viac ako tridsať ročného výskumu spoločnosti Compass, ktorej materská spoločnosť sídli v Austrálii. Pokiaľ máte otázky ohľadne ďalších technických parametroch, alebo cenách, neváhajte nás kontaktovať, radi vám ich zodpovieme aj osobne v našom Expe na Galvániho ulici 7/E v Bratislave.

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o