Samočistiaci systém Vantage

Samočistiaci systém Vantage je unikátny systém samočistenia keramických bazénov Compass Ceramic Pools. Vďaka tomuto systému sa nebudete musieť starať o jeho čistenie a celý systém bude plne automatizovaný, čím sa z vášho bazéna stane bezúdržbový bazén.

Načo je samočistiaci systém Vantage určený?

  • samočistiaci systém Vantage dokáže významne znížiť prevádzkové náklady na dezinfekciu a vyhrievanie bazéna.
  • zlikvidovať takzvané hluché miesta a vytváranie vodných vrstiev s rozličnou teplotou a umožní majiteľovi vychutnávať predĺženú plávaciu sezónu.
  • samočistiaci systém Vantage dokážč zlikvidovať viac ako 99 % odpadu typického pre keramické bazény a vo väčšine prípadov zredukovať čas, ktorý majiteľ venuje na údržbu bazéna na približne 10-20 minút týždenne.
systém Vantage
Samočistiaci systém Vantage

Predpokladom toho všetkého je, že necháte systém Vantage pracovať každý deň počas časového obdobia, ktoré bude dostatočne dlhé na to, aby si poradil s typom a množstvom odpadu, ktorý sa dostáva do keramického bazéna.

Patentovaný rozdelovací 6-cestný ventil Vantage obsahuje interný modul (s dvojročnou zárukou na výmenu), ktorého životnosť je zvyčajne od päť do sedem rokov. V prípade potreby ho môže v priebehu 5 až10 minút ľahko vymeniť aj bežný zákazník a je prakticky nemožné nasadiť ho nesprávnym spôsobom.
Patentovaný rozdelovací 6-cestný ventil Vantage je vybavený ovládačom Run/Pause (Chod/Pauza), ktorý umožňuje majiteľovi zastaviť jednotlivé sady trysiek systému bez vypnutia čerpadla či filtračného systému. Toto umožňuje, aby filtrácia a dezinfekcia (či ohrev) pokračoval aj naďalej, pričom systém nebude aktívny na schodoch, sedačkách, atď., keď sa bazén používa. Samozrejme, majitelia bazénov to nemusia robiť, ale ovládač im takúto možnosť ponúka. Je určený pre bazény Compass.
Rotačné trysky Vantage (ktoré sa dodávajú s fantastickou, “celoživotnou” zárukou na výmenu – to znamená na takú dobu, počas ktorej je bazén majetkom pôvodného kupujúceho) sú oveľa väčšie a vo všetkých ohľadoch silnejšie, ako trysky v konkurenčných systémoch.
Rotačné a aj pevné trysky Vantage sú vybavené ľahko vymeniteľnými dýzami (s priemerom v rozpätí od 1/8” do 3/4”), ktoré umožňujú správny prietok v každej tryske daného projektu, ako aj doladenie konkretného systému.

Prezrite si aj video, ako funguje samočistiaci systém Vantage:

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o