Rollo kryty

Kryt Rollo Cover pre keramické bazény

Roletový kryt od spoločnosti Compass Rollo Cover je zabudovaný kryt z lamelu. rollo krytZabezpečí najvyššiu energetickú efektivitu, ako aj bezpečnosť vášho karbón keramického bazéna. Lamely tohto krytu využívajú solárnu energiu, ktorá je využívaná na ohrievanie vody vo vašom bazéne. Týmto systémom sa zvýši teplota vody od štyroch až ôsmych stupňov. Závisí to od ročného obdobia, ako aj od geografickej polohy.

Straty tepla vody počas nočných hodín sú znížené na minimálne hodnoty. Nonosť lamelového krytu Rollo Cover je do 40 kilogramov. Pozdĺž strán keramických bazénov, ktoré sú rady XL je madlo, ktoré umocňuje bezpečnosť pre samotné bazény a stabilitu lamiel.

Charakteristika roletového zakrytia Rollo Cover Compass

V komore zakrytia Rollo sa nachádza mechanizmus, ktorý má vodiace kolesá. Rollo krytyPri vysúvaní a zasúvaní rolety sú lišty mechanizmom postupne navíjané okolo valca. Ten je vyrobený z ocele vysokej kvality. Celý systém je poháňaný unikátnym motorom, ktorý je v samotnom hriadeli. Lamelové lišty pri otváraní sú ponárané pod vodu.

Komora roletového krytu Rollo, pre bazény Delfino, je integrálnou súčasťou vášho bazéna a v nej je uložený mechanizmus s vodiacimi kolesami. Keď sa roleta automaticky vysúva alebo zasúva, lišty sú jemne navádzané a navíjané okolo valca z nehrdzavejúcej ocele. Zariadenie je poháňané sofistikovaným trúbkovým motorom, nachadzajúcim sa vnútri hriadele. Pri otvorení sa lišty neviditeľne ponoria pod hladinu vody za pevným panelom, ktorý ma rovnakú farbu ako steny bazéna.

Lišty roliet Rollo Cover

Lišty zakrytia Rollo, ktoré je určené pre keramické bazény sú výrábané z PVC materiálu. Ten je vysoko odolný proti rôznym nástrahám ako poškodenie, ako aj UV žiareniu.

Rollo_Cover_pools

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o