Bazénové rolety

Bazénové rolety pre bazény značky Compass a Berndorf sú lamelovým prekrytím bazéna, ich konštrukcia vytvára akúsi komoru, ktorá pláva na vodnej hladine. Ako materiál sa na výrobu lamiel používa PVC alebo polykarbonát.

Lamely sú doplnené navíjacím systémom, ktorý bol vyvinutý pred 10 rokmi, a neustále sa inovuje a zlepšuje. Celý systém prísne podlieha bezpečnostným normám, je v súlade s normou NF P90-308. Nový profil lamiel je inovovaný, bezpečnejší, je napustený väčším objemom vzduchu a tým sa sťaží ich potopenie a posilní sa nosnosť. Všetky diely systému sú vyrobené z kvalitného nerezu alebo hliníku, špeciálne ošetrené tak, aby boli odolné danému „mokrému“ prostrediu. Tento stabilný systém má veľmi vysokú životnosť pri správnom zaobchádzaní.

 POPIS

  1. BAZÉNOVÉ ROLETY SÚ BEZPEČNÉ

Lamelové rolety chránia pred priamym pádom do vody, čo ocenia hlavne rodiny s deťmi, platí to aj pre domácích miláčikov. Okrem toho lamely chránia samotnú bazénovú vodu od nečistôt z napadaného lístia či konárov.

 

  1. BAZÉNOVÉ ROLETY SÚ KOMFORTNÉ

Lamelový kryt je dôležitým dizajnovým prvkom v prostredí a okolí bazéna, prispieva k celkovému atraktívnemu vzhľadu. Vaše starosti s údržbou sa znižujú, znižuje sa aj množstvo bazénovej chémie. Okrem toho, manipulácia so systémom je veľmi jednoduchá a komfortná.

 

  1. BAZÉNOVÉ ROLETY ŠETRIA

Bazénové rolety vám šetria vaše peniaze aj váš čas. Ste schopný si nimi znížiť náklady na vykurovanie, ale aj náklady na spotrebu chlóru a inej bazénovej chémie a aj spotrebu vody. Tým, že kryt chráni vodu pred nečistotami, šetria váš čas potrebný na odstránenie nečistôt a celkovej údržby bazéna.

 

  1. BAZÉNOVÉ ROLETY SÚ VYSOKO FUNKČNÉ

Tento typ prekrytia je jedným z najrozšírenejších u nás aj v zahraničí, je preň charakteristická vysoká funkčnosť a moderný nadčasový vzhľad. Celkový systém je jedoduchý, nie sú potrebné žiadne vodiace lišty po bokoch bazénov, ani vodiace lanká. Systém lamelového prekrytia je možné použiť na akýkoľvek typ bazéna.

11
BAZÉNOVÉ ROLETY
Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o