Prekrytie bazéna

Prekrytie bazéna je dôležitou súčasťou bazéna, ktoré plní niekoľko funkcií. Na jednej strane šetrí miesto na vašom pozemku, a taktiež zabraňuje vyparovaniu vody v bazéne a energetickým stratám, znižuje tak náklady na vykurovanie. Spoločnosť Delfino sa špecializuje na Prekrytie bazéna najvyššej kvality. Ponúkame vám rôzne druhy prekrytií bazénov, aby čo najviac vyhovovali vašim potrebám, a taktiež aby dizajnovo a elegantne dopĺňali celkové prostredie bazéna na vašom pozemku. Špecializujeme sa na keramické bazény a nerezové bazény. Prekrytie pre keramické bazény Compass je elegantné s použitím najkvalitnejších materiálov, tieto bazény sú samočistiace a bezúdržbové. Výhodou kvalitného prekrytia bazéna je aj jeho zaťaženie, zvyšuje bezpečnosť priestoru bazéna, keď nie je používaný. Poskytujeme vynikajúce ceny na bazény a prekrytie bazéna, ako terasových, tak aj lamelových. Pre viac informácií o cenách prekrytí nás kontaktujte.

Terasové prekrytie bazéna

Najčastejšou dilemou pri rozhodovaní o veľkosti bazéna je kompromis medzi veľkosťou bazéna a rozmerom pozemku.

pochôdzne prekrytie keramického bazéna

Aby ste mohli celý svoj pozemok využívať v maximálnej možnej miere, tak počas kúpania, ako aj v čase, keď svoj keramický bazén nevyužívate je veľmi zaujímavým riešením zakrytie vodnej plochy pódiovým pochôdznym prekrytím s automatickým otváraním s variantami riešenia vo všetkých smeroch.

Pódiové pochôdzne prekrytie keramického bazéna majú celkovú konštrukčnú výšku do dvadsať centimetrov. Systém hravo zvláda po opláštení ťažkou masívnou exotikou celkové zaťaženie viac ako 2000kg.

Prekrytie bazéna automatickou solárnou lamelou

lamelové prekrytie bazéna

V súčasnej dobe je silný trend využívania ekologických energetických zdrojov. Zaujímavým riešením z estetického, ako aj technického hľadiska sa stala verzia prekrytia vodnej hladiny pomocou plávajúcej solárnej lamely. Častou otázkou zákazníkov je nosnosť plávajúcej lamely.

Štandardne sú lamelové prekrytia konštruované tak, aby uniesli aj zaťaženie statným dospelým mužom alebo aspon dve, tri deti. Compass Ceramic Pools používa pre zvýšenie nosnosti plávajúcej lamely vodiace lišty tesne pod vodnou hladinou, ktoré zároveň slúžia ako záchytné madlo pre deti v celej dĺžke bazéna. Tento štandard spoločnosť Delfino používa vo všetkých bazénoch ako súčasť pre zvýšenie bezpečnosti pohybu v bazénoch pre deti, ktoré ešte nedokážu dočiahnuť na dno bazéna.

Pergolové prekrytie SUN

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o