Pochôdzne prekrytia bazénov

Pochôdzne prekrytia bazénov od spoločnosti Delfino s r.o. sa vyrábajú, ako aj vývíjajú na Slovensku a sú poskytované do celej Európy. Toto zariadenie Vám umožní plne využiť plochu nad keramickým bazénom, ako aj vedľa neho.

Veľkou výhodou tohto príslušenstva bazéna je v tom, že viete plnohodnotne využiť plochu nad vašim bazénom, ak ho práve nepoužívate. Taktiež sa nesmie zabudnúť na ochranu pred tepelnými stratami, ochranou proti napadaniu nečistoty do bazéna a ochrana proti vyparovaniu vody.Pochôdzne prekrytia bazénov z masívneho exotického dreva značky Delfino

Taktiež týmto príslušenstvom umocníte bezpečnosť okolia bazéna, nakoľko ním zabránite možnému pádu. Sú určené aj pre keramické bazény. Pokiaľ si necháte nainštalovať toto prekrytie, získate tým elegantnú drevenú terasu na vašej záhrade, kde spokojne môžete sedieť spolu so svojou rodinou a vychutnávať si tento získaný priestor. Nosnosť tohto príslušenstva od spoločnosti Delfino je až 2 tony, čiže naň môžete prakticky umiestniť čokoľvek vo vašej záhrade. Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj a montáž exkluzívnych keramických bazénov značky Compass Ceramic Pools, ako aj nerezových bazénov značky Berndorf.

Vlastnosti pochôdznych prekrytí bazénov

Tieto prekrytia je možné ovládať diaľkovým ovládaním, prípadne manuálne, podľa potrieb a rozpočtu zákazníka. Pokiaľ sa rozhodnete pre diaľkové ovládanie a automatiku, prekrytie sa zasúva za pomoci elektromotra, ide o veľmi tichý proces.

Veľmi radi sa prispôsobíme všetkým požiadavkám našich zákazníkov, čiže nie je najmenší problém si vybrať z rôznych farieb a materiálov. Veľmi exkluzívne pôsobia prekrytia z exotického dreva Cumaru pre keramické bazény, ďalej smrekovec, jelša…

Pokiaľ by ste potrebovali akékoľvek ďalšie informácie ohľadne prekrytia bazénov, sme tu pre vás, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi vám odpovieme.

 

Taktiež si prezrite nový typ pochôdneho prekrytia bazéna:

 

Galéria prekrytia bazéna z masívneho exotického dreva Cumaru:

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o