Nerezové bazény

Nerezové bazény predstavujú vo sveté bazénov to najexkluzívnejšie, čo sa na trhu nachádza. Ide o najkvalitnejšie bazény na svete, spolu s keramickými bazénmi a ich životnosť presahuje stodvadsať rokov. Pokiaľ máte radi luxus a pohodlie, nerezový bazén splní všetky vaše očakávania. Materiál, z ktorého je nerezový materiál vyrobený je chirurgická oceľ najvyššej kvality. Nerezové bazény vyrába spoločnosť Berndorf, a sú určené pre privátny, ako aj verejný účel.

Nerezové bazény a ich vlastnosti

Výhodou týchto bazénov je systém samočistenia vody, ktorý pracuje na systéme trojzložkovej dezinfekcie. Samočistenie vody v nerezovom bazéne využíva výhody povrchu nerezového bazéna, ktorý je antibakteriálny. Nerezový bazén je možné vyrobiť v akomkoľvek rozmere, alebo rôznych tvaroch, nakoľko nerezovú oceľ je možné prispôsobovať akýmkoľvek požiadavkám zákazníkov. Táto vlastnosť sa naplno využíva vo verejných prevádzkach, kde bazény sú rôzne tvarované, najmä v aquaparkoch a verejných bazénoch.

nerezový bazén

Naša spoločnosť poskytuje kompletnú realizáciu nerezových bazénov, ktoré využívajú systém stopercentnej vodnej hladiny a najvyšší štandard vody v bazéne. To je zabezpečené použitím systému od švajčiarskeho výrobcu Swiss Bezgo. Táto spoločnosť sa v dominantnej miere venuje systému industriálnej výroby pitnej vody.

nerezové bazény Delfino

Dizajnovo jeden z najpríťažlivejších bazénov na svete je nerezový bazén Infinity. Tie sú navrhnuté tak, že žľab na prepad vody  je naklonený a nie je vidieť, kde končí hladina. Vznikne tak vskutku unikátny dizajnový a elegantný skvost, ktorého hladina vyzerá ako zrkadlo. Moderné samočistiace nerezové bazény taktiež využívajú systém Multiskimmer. Nasávanie vody bazéna tak prebieha prostredníctvom najmenej štyroch nasávacích otvorov. Sú konštruované tak, že hlučnosť pri nasávaní vody do nerezového bazéna je minimálna, čo zvyšuje komfort užívania bazéna.

Naša spoločnosť poskytuje ku všetkým bazénovým riešeniam aj kompletné príslušenstvo, medzi ktoré patrí aj prekrytie bazéna. Ponúkame terasové prekrytie bazénov, ktoré je vyrobené z masívneho exotického dreva, ktoré je veľmi elegantné. Nosnosť tohto prekrytia je viac ako dvetisíc kilogramov, je ideálne, ak chcete využiť plochu bazéna aj v mesiacoch, kedy bazén nevyužívate. Výber nerezového bazéna odporúčame konzultovať s našim odborníkom, pokiaľ máte otázky ohľadne bazénových technológií, veľmi radi vám odpovieme.

Realizácia nerezového bazéna – protiprúdny systém

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o