Moderné bazény so životnosťou niekoľko generácií

Moderné bazény v našom portfóliu predstavujú technologický vrchol súčasnosti. Našim zákazníkom ponúkame kvalitné keramické bazény Compass Ceramic Pools, ako aj nerezové bazény Berndorf. Predstavujú najkvalitnejšie bazénové riešenie na trhu, ktoré splní požiadavky aj tých najnáročnejsích.

Moderné bazény Compass Ceramic Pools

Keramické bazény Compass sú vyrábané karbón keramickou technológiou a ich životnosť predstavuje viac ako osemdesiat rokov. Predstavujú unikátne technologické riešenie spolu so samočistiacim systémom Vantage, kde váš bazén sa tým stane bezúdržbovým. Vďaka samočistiacemu systému sa doba potrebná na čistenie bazéna zníži na minimum. Moderné bazény Compass taktiež majú možnosť použitie inteligentné ovládania bazéna na diaľku, kde prostredníctvom modernej aplikácie ovládate jednotlivé paramatre vášho moderného bazéna, nech už sa nachádzate kdekoľvek na svete. Pri keramických bazénoch je taktiež veľmi obľúbená slaná voda, ako aj protiprúdy, hladina Infinity, ako aj mnoho ďalších technologickým doplnkov.

Moderné bazény Berndorf

Nerezové bazény v našom portfóliu predstavujú najluxusnejšie riešenie bazénov, aké na trhu existuje. Sú vyrábané na mieru, presne podľa projektu zákazníka, kde základom je ušľachtilá antibakteriálna nerezová oceľ značky Berndorf. Tak ako aj pri keramických bazénoch, nerezové bazény z nášho portólia majú vodu na najvyššej úrovni hygieny, ktorá je vhodná aj pre novorodencov, ako aj tehotné ženy. Taktiež ich je možné vybaviť možnosťou takzvanej nekonečnej hladiny, kde je použitá technológia Infinity.

Fotogaléria moderných bazénov:

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o