Luxusné exkluzívne bazény najvyššej kvality

V našom portfóliu nájdete luxusné exkluzívne bazény, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie očakávania. Našim zákazníkom ponúkame exkluzívne keramické bazény Compass Ceramic Pools, ako aj nerezové bazény Berndorf.

Exkluzívne bazény majú veľmi vysokú živostnosť, ktorá predstavuje niekoľko generácií. Kedže tento druh bazénov drží plne krok so súčasným technologickým vývojom, je možné ich vybaviť najmodernejšími technológiami, ako napríklad samočistiaci systém, IQ systém ovládania bazéna, protiprúd, hydraulické systémy a mnoho ďalšieho.

Samočistiaca technológia u exkluzívnych keramických bazénov vám ušetrí veľké množstvo času potrebného na jeho čistestenie, kde táto doba predstavuje menej ako 15 minút za týždeň. Voda je vďaka tomuto systému premiešavaná v celom svojom objeme a vďaka IQ systému viete nastavovať parametre z ktoréhokoľvek miesta prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Na výber máme veľké množstvo bazénov, rôznych tvarov, veľkostí, kde samozrejmosťou je aj prispôsobenie farieb, kde v našom portfóliu nájdete aj unikátne 3D farby.

Taktiež k bazénom ponúkame osadenie prekrytí a to viacerých druhov, ako lamelové, kopulové, prípadne terasové prekrytie bazéna.

Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadne exkluzívnych bazénov, neváhajte nás kontaktovať.

Fotogaléria:

 

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o