Keramický bazén Lagoon

Keramický bazén Lagoon je horúcou novinkou v portfóliu výrobcu samočistiacich bazénov Compass Ceramic Pools, ktorého predaj bol spustený v roku 2017. Ide o nadčasový bazén s obdĺžnikovým tvarom vhodný pre celú rodinu. Svojimi rozmermi je vhodný ako na šport, tak aj pre hry a relax.

Keramický bazén Lagoon, tak ako ostatné keramické bazény je vyrobený použitím karbón keramiky, ktorého životnosť predstavuje niekoľko generácií. Taktiež patrí do kategórie samočistiacich bazénov, kde s použitím samočistiacich technológií je čas určený na údržbu bazéna minimalizovaný na niekoľko minút týždenne. Samočistiaci systém Vantage, ktorý je možný pri tomto keramickom bazéne nainštalovať predstavuje unikátnu technológiu, kde s použitím filtrácie sa dosahuje najvyšší štandard kvality vody, teda pitnej vody.

Bazén Lagoon má 2 pozvoľné schodiská, ktoré majú taktiež aj priestor určený pre relaxáciu. Naša spoločnosť k tomuto bazénu poskytuje aj filtráciu Descon grátis, ako aj osvetlenie bazéna.

Lagoon je taktiež možné vybaviť aj IQ systémom ovládania, kde jednotlivé parametre bazéna je možné nastavovať na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie. Tá je určená pre platformu Android, ako aj iOS. Kdekoľvek sa budete nachádzať kontrolu a nastavovanie jednotlivých parametrov zvládnete pohodlne v krátkom čase.

Taktiež pre tento bazén ponúkame aj viaceré druhy prekrytia, či už pochôzne, alebo lamelové prekrytia. Pochôdzne prekrytie keramického bazéna má vysokú nosnosť, čím naplno využijete priestor nad bazén v chladnejšom období, keď bazén nie je využívaný.

Na keramický bazén Lagoon prebieha MEGA akcia, vďaka ktorej ho kúpite za bezkonkurenčnú cenu. Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadne tohto bazéna, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

Keramický bazén Lagoon – galéria:

3D model:

Rozmery:

8,1m x 3,7m x 1,5m

Farby:

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o