Bazén Vogue

Keramický bazén Vogue

Keramický bazén Vogue je karbón keramický bazén s úspešnou históriou predaja na všetkých kontinentoch sveta. Designérske štúdia spoločnosti Compass Ceramic Pools sa pre samočistiace bezúdržbové bazény Vogue zamerali na kombináciu čistého tvaru v plaveckej zóne so spádovaným dnom a odpočinkových relaxačných zónach v bočnej dĺžke bazéna.

Keramický bazén Vogue
Keramický bazén Vogue

Bočná lavica na sedenie je vhodná ako priestor pre aspoň tri hydromasážne pozície pre chrbát. Zároveň však tento priestor slúži aj ako bočný vstup karbón keramické bazény vysokej kvality Vogue, vďaka čomu sa tieto bazény zaradili dlhodobo medzi architektonicky moderné bazény nepodliehajúce trendovým zmenám v móde.

Technicky môžeme samočistiace karbón keramické bazény Vogue radiť do triedy stabilne úspešného konceptu pre moderné bazény, v ktorých sa dokonale stretáva elegancia jednoznačného tvaru bazéna s relaxačnými zónami mimo plaveckej časti.

Ideálnou verziou riešenia rehabilitačného karbón keramického bazéna Vogue je autonómny samočistiaci bazén s najvyššou kvalitou vody vhodnou pre babätká tak ako aj klientov s najvyššími nárokmi na hygienu.

Medzi hlavné hygienické problémy bežných bazénov je mikrobakteriologická závadnosť vody. Tento jav nie je voľným okom pozorovateľný. Voda sa može javit ako krištáľovo čistá avšak skupiny infekčných baktérii môžu veľmi vážne ohroziť zdravie kúpajúcich sa. Veľmi nepríjemné sú stafilokové baktérie, ktoré nepríjemne napádaju tráviaci trakt čim spôsobujú závažné žalúdočné problémy, zvracanie a kŕče.

Aby ste týmto vážnym nepríjemnostiam vo vašom úžasne lacnom bazéne predišli, je nevyhnutné sa v prvom rade reálne bez prikrášľovanie oboznámiť s faktami ako sa takéto zdraviu nebezpečné mikroorganizmy rozmnožujú v takzvaných tradičných lacných verziách bazénov.

Je nevyhnutné poznať, že samočistiace bezúdržbové keramické bazény a systémy dezinfekcie vôd fungujú na princípe prírodných procesov, alebo napríklad na báze trojzložkovej dezinfekcii cez alkacity.

Keramický bazén Vogue – Rozmery

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

Vogue 71

7,22 m

3,65 m

1,09 – 1,66 m

26 m3

900 kg

Vogue 82

8,25 m

4,25 m

1,09 – 1,75 m

36 m3

1100 kg

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o