Bazén Trend

Keramický bazén Trend

Keramický bazén Trend je bezúdržbový samočistiaci bazén, ktorý vyrába spoločnosť Compass. Má optimálny rozmer v tvare obdĺžníka so širokými a pohodlnými schodmi. Tie majú protišmykovú úpravu, čím sa zvyšuje bezpečnosť vášho bazéna. Súčasťou je aj zabudovaný hydrostatický ventil. Bazén Trend patrí do produktovej rady keramických bazénov, ktoré spolu s nerezovými bazénmi Berndorf predstavujú najlepšie a najkvalitnejšie bazény na trhu. Využívajú systém samočistenia Vantage od spoločnosti Compass a taktiež samočistiaci systém od americkej spoločnosti Paramount. Vďaka týmto systémom sa bazén stane bezúdržbovým, čo vám ušetrí nemalé starosti s čistením. Voda sa premiešava v celom objeme a kvalita vody má standardnej vody určenej na pitie.

keramický bazén Trend
keramický bazén Trend

Ideálny doplnkom keramického bazéna Trend je jeho prekrytie, ponúkame pôchodzne terasové prekrytia Delfino systems a lamelové prekrytia Rollo Cover. Vďaka prekrytiu bazéna môžete využívať túto časť bazéna, aj keď je vypustený a šetríte náklady na ohrev vody, a taktiež sa zabraňuje vyparovaniu vody z bazéna.

Keramické bazény sa dajú prispôsobovať aj z hľadiska farieb. Výrobca týchto farieb ponúka na trh nadčasové 3D farby s technológiou veľkých farebných čipov, tieto farby majú holografický efekt, čím príjemne doladíte atmosféru okolia bazéna.

Bazén Trend je taktiež prednastavený na použitie IQ systému ovládania bazéna. Ide o jedinečnú technológiu od výrobcu Compass Ceramic Pools, vďaka ktorej môžete nastavovať všetky parametre keramického bazéna, ako aj príslušenstva na diaľku. To je možné vďaka aplikácii, ktorú si stiahnete do mobilu, alebo tabletu a parametre nastavujete kdekoľvek sa nachádzate prostredníctvom internetu.

Výhodou bazéna Trend sú jeho prevádzkové náklady. Cena keramického bazéna sa líši v závislosti od jeho parametrov. Pre bližšie informácie nás kontakujte. Pokiaľ sa rozhodnete pre lacný bazén v „špeciálnej“ akcii určite vás nepoteší fakt, keď sa vrátite po dlhšej dovolenke domov a zistíte, že bazén je plný nečistôt a chrobákov. Takúto situáciu s keramickými bazénmi od spoločnost Delfino nezažijete. Cena keramického bazéna sa líši v závistlosti od jeho príslušenstva, pre viac informácií nás kontaktujte. Okolo bazéna sa taktiež nachádza madlo, ktoré zvyšuje komfort pri vstupe a výstupe.

keramický bazén Trend – ROZMERY

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

Trend

8,30 m

3,60 m

1,50 m

36 m3

1100 kg

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o