Bazén Java

Keramický bazén Java

Keramický bazén Java je unikátny keramický bazén z dielne spoločnosti Compass. Zvažujete ako by mal vyzerať váš nový bazén a zápasíte s inovatívnými trendami pre moderné bazény? Pokiaľ je vaša architektúra viac klasická ako moderná a vaše osobné estetické referencie sú viac orientované ku tradičnej ako modernej architektúre, je tu pre vás niekoľko modelových typov Compass Ceramic Pools. Medzi tradičné tvary patrí samočistiaci karbón keramický bazén Java.

Keramický bazén Java
Keramický bazén Java

Typické dominantné polkruhové schody sú neprehliadnuteľným vstupom do bazéna. Často sa hlavne klientom s väčšími rodinami páčia práve karbón keramické bazény JAVA kvôli veľkým priestranným vstupným schodom. Tie sú vhodné nie len pre osoby s problémovou mobilitou. Je to riešenie vhodné aj pre klietov, ktorí radi vysedávajú v teplnom čistom bazény so svojimi deťmi aj priateľmi.

Viac úrovňové schody ponúknu rôznu hĺbku posadenia pre ľudí rôznych výšok. Vo vybraných hĺbkach schodov je možné osadenie Air boxov na perličkovú hydromasáž. Vďaka tejto funkcii sa samočistiace karbón keramické bazény JAVA stali tradičnými obľúbenými bazénmi nie len pre starších ľudí ale aj pre rodiny s deťmi v rôznych vekových kategóriách.

Všetky samočistiace karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools ako aj nerezové bazény Berndorf, bazény zo striekaného pohľadového betónu sú k dispozícii v prevedeniach ultra silent skimmer system, to jest ultra tiché multiskimmerové bazény a prelivové bazény s technológiou napnutej hladiny s vyrovnávacou nádržou.

Obe metódy nasávania vody do filtračného systému naša spoločnosť zabezpečuje v rôznych technologických štandardoch až po úroveň dezinfekcie s parametrom kvality pitnej vody.

Moderné samočistiace bazény budujeme aj v etapových koncepciách tak, aby sa karbón keramické bazény dali aj s ohľadom na vývoj do budúcnosti dali upgradovať na vyššie technologické vybavenie bez zložitých nákladných prerábok.

Veľkou výhodou pre všetky samočistiace karbón keramické bazény je ich vysoká životnosť presahujúca osemdesiat rokov. S touto životnosťou sú spojené aj nadštandardné doživotné záruky na funkčnosť pre všetky karbón keramické bazény Compass Ceramic Pools.

Keramický bazén Java – ROZMERY

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

Java 85

8,50 m

3,81 m

1,51 m

42 m3

1100 kg

Java 101

10,10 m

3,82 m

1,51 m

49 m3

1200 kg

XL – Java 114

11,40 m

4,00 m

1,10 – 1,69 m

52 m3

900 kg

XXL-Java 180

18,00 m

3,82 m

1,51 m

83 m3

2300 kg

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o