Bazén Baby Pool

Keramický bazén Baby Pool

Keramický bazén Baby Pool od spoločnosti Compass Ceramic Pools je inšpirovaný modelom XL Trainer. Či už pre malých, alebo veľkých keramický bazén Baby Pool predstavuje skvost do vašej záhrady a stane sa obľúbeným miestom pre celú vašu rodinu. Schody do bazéna sú na oboch stranách, čo umožňuje bezproblémový vstup aj výstup pre viacero ľudí naraz.

Krásnym doplnkom pre tieto keramické bazény je aj ich podsvietenie, čo určite bude mať svoje čaro vo večerných hodinách, je dostupné vo viacerých farbách. Ideálnym pre malé deti je aj z toho dôvodu, že ide o karbón keramický bazén s technológiou samočistenia, čím štandard vody je na najvyššej úrovni a je vhodný aj pre novorodencov. Vďaka tejto technológii sa kúpete v pitnej vode, čím sa maximálne znižuje množeniu baktérií. Dĺžka bazéna 6,52 metra zaručuje, že sa v ňom bez problémov môže kúpať celá vaša rodina. Materiál, z ktorého je tento bazén vyrobený je karbón keramiky, čo predstavuje absolútny vrchol moderných technológií. Tento materiál je napríklad používaný agentúrou NASA na opláštenie raketoplánov.

keramický bazén Baby Pool
Keramický bazén Baby Pool

Spoločnosť Delfino poskytuje ako doplnok k tomuto bazénu aj lamelové prekrytie Rollo Cover, čo zabezpečí ochranu voči vyparovaniu a tepelným stratám. S použitím technológií Compass Pools dosiahnete aj výrazné šetrenie energie, čím chránite životné prostredie.

Taktiež si môžete vybrať aj z farieb určených pre keramické bazény, ktoré majú 3D efekt.

Jeho hĺbka predstavuje 88 centimetrov v najhlbšom mieste, čím dostal pomenovanie Baby Pool. Je vytvorený najmä za účelom šantenia a je určený najmä pre vaše deti, ako aj pre neplavcov. Svojimi rozmermi sa hodí aj na menšie pozemky.

Výhody bazéna Baby pool

  • keramický bazén Baby Pool má dizajnový tvar so šikmým dnom a jeho maximálna hĺbka 88 centrimetrov.
  • je pripravený na zabudovanie prekrytia bazénov
  • po celom obvode bazéna sa nacháza madlo, ktoré zvyšuje bezpečnosť
  • hydrostatický ventil
  • detské bazény Baby Pool majú protišmykovú úpravu

Keramický bazén Baby Pool – rozmery:

Názov

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Baby pool

6,52 m

2,40 m

0,88 m

12 m3

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o