Bazén Aqua

Keramický bazén Aqua

Malokapacitný keramický bazén Aqua sa najčastejšie inštaluje v projektoch s veľmi malými exteriérovými plochami. Zároveň sa menšie karbón keramické bazény ako aj nerezové bazény Berndorf úspešne etablujú v interiérovej architektúre.

Spraviť vačší bazén v interiéroch je finančne podstatne náročnejšie ako na projekte v exteriéri už len vzhľadom na financovanie stavby okolo bazéna.

Keramický bazén Aqua

Napriek menším rozmerom ešte stále karbón keramické bazény Aqua s bežnou dĺžkou 6,2 metra umožňujú príjemné plávanie v protipúdnom systéme s jednosmerným prúdením.

Zaujímavosťou pre samočistiace karbón keramické bazény je inštalácia bazénového telesa do štrkového lôžka bez základovej dosky a jednou potrebnou betonážou v súvislosti s bazénom je minimalistické veniec zo železobetónu okolo telesa bazéna.

Karbón keramické bazény ponúkajú svojim klientom okrem iných benefitov najnižšie stavebné náklady v súvislosti s výstavbou pre moderné bazény.

Aqua bazény patria vo výrobnom programe Compass Ceramic Pools k riešeniam s limitujúcimi možnosťami. Každopádne však aj takéto malé karbón keramické bazény dokažu uspokojiť aj náročných klientov požadujúcich štandard pre samočistiace bezúdržbové bazény.

Keramický bazén Aqua

ROZMERY

Typ

Dĺžka

Šírka

Hĺbka

Objem

Aqua

6,20 m

3,20 m

1,40 m

21 m3

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o