Bazény

Je to veľmi pekný pohľad, keď sa v záhrade vyníma krásny bazén, ktorý môže byť na večer podsvietený. Bazény sú krásnou ozdobou záhrady. Sme spoločnosť, ktorá ponúka bazény pre náročných klientov, v ponuke máme keramické bazény, ako aj nerezové bazény. Oba typy bazénov patria medzi to najlepšie, čo na trhu nájdete. Bazény, ktoré máme v portfóliu sú široko prispôsobiteľné našim zákazníkom. Tieto bazény obsahujú systémy, ktoré čistia vodu na automatickej báze, majú možnosť podsvietenia, taktiež tieto bazény sú kompatibilné aj so slanou vodou. Ak ste začali intenzívne rozmýšlať ako má vyzerať architektúra vašich snov, každá vaša myšlienka na vysnívaný svet začína krásnym domom so záhradou a bazénom. Bazény sú krásnym doplnkom vašej záhrady. Bazény predstavujú oázu pre oddych a športové aktivity.

Takmer všetci ľudia majú v sebe zakódovanú neodmysliteľnú symbiózu s vodou ako neoddeliteľnou časťou života.

Aj toto sú dôvody, prečo už podvedome snívame o ideálnom dome a krásnom bazéne.

Tak ako dieťa v brušku strávi počiatky svojho života vo vode, je voda celý náš život neoddeliteľnou súčasťou. Aj ja som si preto vybral ako segment podnikania bazenársky priemysel.

Aby som vniesol do tohto krásneho produktu všetko, čo od neho všetci očakávame, začali sme sa s tímom odborníkov intenzívne zaoberať najdôležitejšími charakteristikami pre samočistiacie keramické bazény.

Aké bazény vybrať?

Hlavnou otázkou pri akomkoľvek bazéne je definovanie reálnych nárokov na prevádzku. Správnou formuláciou prevádzky nerozumieme len samotné prevádzkové náklady na karbón keramické bazény Compass alebo nerezové ale najvýznamnejšou otázkou sú celkové prevádzkové úkony, ktorými nás náš vysnívaný keramický bazén, ako aj nerezový bazén zamestnáva.

Bazény

Všetci máme obrovskú hŕbu povinností v našich zamestnaniach. Tieto si cieľavedome plníme a snažíme sa svoje nadpriemerné vyťaženie v profesionálnom živote kompenzovať odpočinkom v krásnom čistom bazéne, o ktorý sa vôbec nemusíme starať.

Ako má bazén bez nadmernej starostlivosti vyzerať si vieme povedať automaticky už pri prvom zamyslení.

Dlhá životnosť pre karbón keramický bazén, ako i nerezový bazén je charakteristickým znakom identifikovateľným pre tieto bazény hneď na prvý pohľad v porovnaní napríklad s fóliovými bazénmi, polypropylénovými bazénmi alebo štandardnými kachličkovými bazénmi.

Pre osvetlenie jednotlivých rozdielov je užitočné identifikovať základné parametre výberu technologického riešenia bazénovej škrupiny, t.j bazénového telesa.

Najdôležitejšou sa stáva v kontexte celkovej stavby životnosť bazénového telesa. Karbón keramické bazény Compass Pools už v kombinácii dvoch základných materiálov – karbónu a keramiky dávajú predznamenať, že sa bude pojednávať o riešení s úžasnou životnosťou presahujúcou osemdesiat rokov.

nerezový bazén

Nerezový bazén je na svetovom trhu pomerne kontroverzný, nakoľko existuje veľké množstvo výrobcov používajúcich rôzne kategórie nerezovej ocele. Z tohto dôvodu sa môže jednať o nerezové bazény s maximálnou životnosťou desať rokov.

Pokiaľ však hovoríme o skutočne kvalitných nerezových bazénoch, kde hlavným použitým materiálom je extrémne odolná chirurgická oceľ alebo oceľ najvyššej kategórie do agresívneho prostredia, tak v tomto prípade nerezový bazén svojou životnosťou jednoznačne dominuje pred všetkými ostatnými druhmi bazénov. Životnosť nerezových bazénov z ušľachtilej ocele Berndorf ďaleko presahuje hranice stodvadsať rokov.

Nerezové bazény Berndorf sú najexkluzívnejšie verzie bazénov na svetovom trhu. Berndorf patrí v nerezovom priemysle medzi dominantných hráčov na všetkých kontinentoch. Treba sa však pripraviť pri uvedenej kvalite aj na adekvátne cenové hladiny.

Exkluzivita nerezových bazénov Berndorf dosahuje v bazenárskom priemysle úroveň Rolls Royce medzi bazénmi.

Najbližším konkurentom pre značku Berndorf sú bez najmenších diskusií karbón keramické vyrábané výhradne značkovou fabrikou Compass Ceramic Pools.

bazén Compass

Značka Compass Ceramic Pools je originálna výroba pôvodom z AUSTRÁLIE, kde materský závod vyrába moderné keramické bazény už viac ako štyridsať rokov.

Austrálsky Compass Ceramic Pools získal svoje dominantné postavenie na domácom trhu, na Novom Zélande aj v Ázii svojou prevratnou technológiou striekanej keramiky. Túto technológiu vyvinulo stredisko pre vesmírne technológie NASA.

NASA metódy striekanej keramiky používala na výrobu keramických doštičiek pre opláštenie raketoplánov s viacnásobným vstupom do vesmírneho priestoru.

Compass Ceramic Pools používa technológie na báze karbónu a keramiky ako súčasť konceptu dvanásť vrstvovej striekanej karbón keramiky, vďaka čomu sa stali karbón keramické bazény druhými v životnosti po nerezových bazénoch Berndorf. Taktiež poskytujeme aj kompletné prekrytie bazénov.

To ako budeme tráviť svoj voľný čas, záleží od správnosti rozhodnutí už na začiatku realizácie snov o našom bývaní.

 Ako nemá vyzerať bazén? Praktická ukážka prečo budovať bazén so samočistiacimi technológiami:
Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o