Bazény pre deti s navyšším štandardom hygieny vody

Bazény pre deti sú tým najideálnejším miestom pre trávenie chvíľ počas leta. A to nielen pre deti. Pri jeho výbere je nutné zamyslieť sa nad bezpečnosťou bazéna a tiež hygienou vody. Nami ponúkané keramické bazény určené pre rodiny s deťmi podliehajú striktným bezpečnostným pravidlám. Ich dno je protišmykové a hĺbka vody dosahuje maximálne 88 cm. Tvar bazéna vychádza z typu X-Trainer, je obdĺžníkového tvaru a vchádza sa do neho po pohodlných schodoch, ktoré sú opatrené taktiež protišmykovým povrchom. Dno bazéna je šikmé, prechádza postupne do max. hĺbky 88 cm.

bazén pre deti

Detské bazény sú maximálne prispôsobené potrebám detí, a to ich bezpečnosť ako aj kvalita vody. V posledných rokoch sa zákazníci čoraz viac zaujímajú o možnosť slanej, morskej vody v bazénoch. Svojimi vhodnými účinkami pozitívne pôsobí na problémovú pokožku detí.

Bazény pre deti

Obľúbené bazény pre deti sa zmestia do každej záhrady, ich rozmer predstavuje 6,5 x 2,4 m. Jeho veľkosť je vhodná ako miesto pre zábavu a šantenie detí, ale aj miesto pre šport a relax. Súčasťou bazéna je oddychová zóna, kde môžete relaxovať, opaľovať sa a zároveň mať na očiach svoje deti. Ako doplnkové zariadenie vám odporúčame protiprúd, ktorý vám umožní pravidelný šport a pohyb aj pre vás, dospelých. Spojíte tak oddychové chvíle spolu s tými športovými, využitie vášho bazéna tak narastie na maximum. Stačí už len pekné počasie a o letné prázdniny máte vystarané.

Životnosť keramických bazénov sa odhaduje na 80 až 100 rokov a spolu s technológiou samočistiaceho systému máte zaručené bezstarostné užívanie si vášho bazéna. Keramické bazény patria spolu s nerezovými medzi tie najšpičkovejšie na slovenskom trhu. Nemusíte sa obávať náročnej výmeny, rekonštrukcie a podobne. Ak si ho raz zabezpečíte, vydrží vám celý váš život. V súčasnosti prevláda snaha uľahčenia manipulácie a servisu okolo bazénov tak, aby ste si ho čo najviac užili pri čo najmenších povinnostiach okolo neho.

Cenová ponuka
close slider
Telefón: +421 948 026 460
Náš email: delfino@delfino.sk

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel číslo (povinné)

Miesto realizácie

Záujem o